pole magnetyczne rehabilitacja
telefon: +48 22 813-37-01
      fax: +48 22 813-77-59
e-mail: enpol@enpol-ltd.pl

Profesjonalne komory hiperbaryczne serii OXYLIFE I 1,5 ATA Premium

Komory hiperbaryczne

Profesjonalne twarde komory hiperbaryczne z poliwęglanowo - aluminiowym cylindrem serii OXYLIFE I  do zastosowań komercyjnych i prywatnych.

Dzięki trwałej konstrukcji sprawdzają się w miejscach o dużym natężeniu klientów. Zastosowana technologia spowodowała, że jest bardzo łatwa w obsłudze oraz maksymalnie bezpieczna.  

Ceniona wśród właścicieli gabinetów, centrów rehabilitacyjnych i fitness, medycyny estetycznej, Wellnes&SPA, prywatnych klinik, w szpitalach, ośrodkach medycznych i innych miejscach z dużą ilością klientów. 

Idealne sprawdzają się w miejscach związanych z poprawą zdrowia, kondycji i odnowy biologicznej.

Profesjonalne komory hiperbaryczne z poliwęglanowo - aluminiowym cylindrem serii OXYLIFE I do zastosowań komercyjnych i prywatnych. Najczęściej wybierana komora przez Inwestorów prywatnych, gabinety, przychodnie i ośrodki medycyny estetycznej. ###


Zapewnimy kompleksową obsługę inwestycji od doradztwa, przez sprzedaż, transport i montaż komór hiperbarycznych, po leasing i pełen serwis oraz pomoc posprzedażową.
Jako profesjonalny dystrybutor zapewnimy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne.

 
 Wyprodukowane na terenie UE.

Podzielimy się z Państwem wiedzą zdobytą podczas ponad 30-letniego funkcjonowania w branży usług i urządzeń medycznych.
 
Dzięki zastosowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom bardzo bezpieczna i komfortowa.

 

PODSTAWOWE CECHY KOMÓR HIPERBARYCZNYCH SERII OXYLIFE I:

 • ciśnienie operacyjne do 1,5 ATA
 • dostępne średnice: 80 cm i 90 cm
 • długość komory aż 230 cm - zwiększony komfort
 • duży przezroczysty właz zwiększa komfort terapii, ułatwia wejście do komory oraz umożliwia korzystanie z zewnętrznych systemów audiowizualnych  

 

CECHY WSZYSTKICH KOMÓR HIPERBARYCZNYCH SERII OXYLIFE :

W pełni zautomatyzowany system sterowania z zewnątrz (dla operatora) wraz z dodatkowym panelem umieszczonym wewnątrz komory, umożliwiającym samodzielne sterowanie od środka (dzięki czemu możemy również jako właściciele komory korzystać z zabiegów bez angażowania dodatkowych osób - jedyne takie rozwiązanie na rynku).

 

Są to najbardziej komfortowe komory hiperbaryczne do ciśnienia 1,5 ATA na rynku:

 • Bardzo cicha praca - najcichsza na rynku - co jest bardzo ważne podczas pracy gabinetu dla obsługi i klientów - zwiększa komfort
 • Interfejs użytkownika zbudowany jest w sposób ułatwiający obsługę co zwiększa komfort dla operatora  (bardzo przyjemna obsługa), bezpieczeństwo oraz jakość terapii (dedykowane dodatkowe funkcje)
 • Wygodny materac z materiałów antybakteryjnych i wypełniony z specjalnych kompozytów (nie zwykła pianka jak w innych rozwiązaniach) co zwiększa komfort i ułatwia dezynfekcję - certyfikat higieniczny uznanego na całym świecie Japońskiego systemu SEK
 • Szeroki przezroczysty właz wejściowy lub drzwi - umożliwiające wejście osobom nawet ograniczonym ruchowo a w komorach wieloosobowych nawet wjazd wózkiem inwalidzkim
 • Komora umożliwia korzystanie pacjentom z urządzeń multimedialnych takich jak TV, odtwarzacz muzyki itp.
 • Jedyne na rynku wyposażone są w wbudowany system dodatkowej wentylacji wraz z kontrolą temperatury zwiększający komfort zabiegu ale co ważniejsze dostarczający odpowiednią ilość gazów oddechowych do wnętrza komory wraz z ich wymianą dla skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów
 • Możliwość wyposażenia w system klimatyzacji wodnej (bardzo bezpieczny) z funkcją chłodzenia i regulacji temperatury
 • Certyfikowane koncentratory tlenu o wysokiej wydajności 10 l/min każdy (jeden lub dwa - w zależności od konfiguracji i zapotrzebowania)

 

 

TANIA EKSPLOATACJA I SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI

To jedynie koszt prądu elektrycznego od 2 kW do 5 kW ( około 2,00 zł na zabieg) - zależy od konfiguracji. Nasze komory hiperbaryczne serii OXYLIFE są praktycznie bezobsługowe, jedynym wymaganiem jest przegląd - odbywa się na miejscu u klienta, w dogodnym terminie i nie zajmuje dłużej niż kilka godzin.

 

NORMY

Komory hiperbaryczne spełniają wszystkie europejskie normy, całkowicie wyprodukowana na terenie Unii Europejskiej. Certyfikowane koncentratory tlenu najwyższej klasy dające pewność: skuteczności, jakości i bezpieczeństwa.

 

WYMAGANIA LOKALIZACJI

Aby uruchomić gabinet z komorą hiperbaryczną jednoosobową wystarczy tylko powierzchnia około 8 m2 wraz z przyłączem w prąd elektryczny 230V. Nie ma potrzeby stosowania butli z tlenem itp. - tlen wytwarzany jest w koncentratorach tlenu.

 

DOSTAWA I INSTALACJA

Zajmujemy się dostawą i instalacją sprzedawanych komór hiperbarycznych - obsługujemy kompleksowo - wszystko zawarte jest w cenie urządzenia - żadnych ukrytych opłat.

 

SZKOLENIA

Szkolenie, które oferujemy wraz z dostawą urządzenia w pełni przygotowuje obsługę do pracy z komorą (część teoretyczna z podstaw fizjologii, fizyki gazów, bezpieczeństwa sesji oraz część praktyczna pracy z urządzeniem i wykonywanie sesji. Po zakończonej dostawie i szkoleniu można od razu przystąpić do pracy z komorą, Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

 

GWARANCJA I SERWIS

24 miesiące pełnej gwarancji na komory hiperbaryczne. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzi firma EnPol Sp. z o.o. z dojazdem do klienta. O jakości urządzeń świadczy możliwość wydłużenia gwarancji nawet do 5 lat - najdłuższa gwarancja na rynku.

 

BEZPŁATNA POMOC POSPRZEDAŻOWA (merytoryczna, techniczna, marketingowa)

Wspieramy naszych klientów w całym okresie użytkowania komór hiperbarycznych  - udzielamy bezpłatnych porad merytorycznych, technicznych i marketingowych - dbamy aby Państwo budowali SWÓJ BIZNES i SWOJĄ MARKĘ bez żadnych zbędnych zobowiązań.

 

FINANSOWANIE
Pomagamy przy pozyskiwaniu finansowania zakupu urządzeń - leasing, kredyt, dotacje.


Komory hiperbaryczne OXYLIFE objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta z możliwością wydłużenia do 5 lat, a w cenie zawarty jest transport, instalacja u klienta oraz szkolenie z podstaw terapii hiperbarycznej i obsługi.

Pełny system, gotowy do pracy -  komora, sprężarka, medyczny (certyfikowany) koncentrator tlenu!

 

Jako profesjonalny dystrybutor prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.


Certyfikaty zgodności:

 • ISO 13485 - Wyroby medyczne - Systemy zarządzania jakością (QMS) - produkcja, sprzedaż i serwis urządzeń medycznych - komory hiperbaryczne
 • ISO 9001 - Uznana na całym świecie norma Systemu Zarządzania Jakością (QMS).
 • BS EN 14931:2006 - Zbiorniki ciśnieniowe do przebywania ludzi (PVHO)
 • Normy SEK (japońskie) - Wnętrze antybakteryjne - certyfikat międzynarodowy

 

Więcej informacji na temat terapii hiperbarycznej znajdą Państwo tutaj.

 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube gdzie dowiedzą się Państwo więcej na temat terapii hiperbarycznej o oferowanych komór.

https://www.youtube.com/channel/UCfl4RXo3MaXrl5YBBCfgGRg

 

 

 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

Komory hiperbaryczne serii OXYLIFE nie są wyrobami medycznymi w myśl Ustawy. Przeznaczone są do świadczenia usług, dla sportowców, ośrodków urody i odnowy biologicznej, Wellnes & SPA, gabinetów prywatnych i komercyjnych.
Przed wykorzystaniem każdego urządzenia należy zapoznać się z instrukcją używania oraz etykietami i oznaczeniami.