pole magnetyczne rehabilitacja
telefon: +48 22 813-37-01
      fax: +48 22 813-77-59
e-mail: enpol@enpol-ltd.pl

Doradztwo

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zaproponować usługi doradcze na najwyższym poziomie.

Proponujemy dla naszych Klientów następujące usługi:
 

  • doradztwo i konsultacje w zakresie Technologii wyposażenia medycznego   
  • doradztwo w zakresie doboru sprzętu medycznego zgodnego z wymogami Inwestora oraz obowiązującymi przepisami   
  • analizę dostępnych urządzeń na rynku i ich wstępną weryfikację pod względem wymagań, jakości i cen
  • pozyskanie ofert na sprzęt medyczny
  • negocjacje cen, warunków gwarancji i serwisu
  • weryfikacja parametrów sprzętu medycznego wymaganych przez Inwestora     
  • konsultacje z biurami projektowymi


 
Zapewniamy fachową opiekę na każdym etapie prowadzonej działalności. Od momentu podjęcia decyzji o planowanejminwestycji poprzez jej realizację oraz późniejsze stałe doradztwo i wsparcie merytoryczne.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci osiągnęli sukces, którego najlepszym potwierdzeniem będą korzystne wyniki ekonomiczne ich przedsięwzięć oraz zadowolenie Pacjentów korzystających z ich usług.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy proces inwestycyjny u to wieloetapowe i kompleksowe przedsięwzięcie, które musi być prowadzone z najwyższą starannością. Składa się z kilku etapów – zaczyna się oczywiście od koncepcji, później przechodzi do planowania (analiza wykonalności), zatwierdzenie inwestycji i na koniec realizacji, czyli wyboru i podpisaniu umów z wykonawcami. Szczególnie ważny jest proces planowania, na którym niezbędne jest identyfikowanie i zapobieganie wszelkim ryzykom i zagrożeniom dla inwestycji (brak środków, brak kadry itd.).

 

Proces inwestycyjny